تبلیغات
آموزش وبلاگ نویسی - ساخت آزمون اینترنتی
ساخت آزمون اینترنتی
نوشته شده توسط محمد فرهمند در ساعت 10:02 ق.ظ

 

ساخت آزمون اینترنتی

ساخت آزمون های الکترونیکی Web Questionnaire v4.0

 

 

آموزش الكترونیك و راههای مختلف استنفاده از تكنولوژی برتر در امر آموزش دانش آموزان و دانش جویان از اموری است كه روز به روز بیشتر مورد توجه مسئولین این حرفه ها قرار می گیرد و اهمیت این روش جدید را كمتر عقل سلیمی كمرنگ می داند .

در این بین آزمون های الكترونیك نیز به تدریج جای آزمون های كاغذی سنتی را خواهند گرفت و در میان همگان در تمام دنیا رایج خواهد بود و منحصر به كشور های پیشرفته نخواهد بود .

Web Questionnaire نام نرم افزار بسیار مفید و قدرتمندی از سری محصولات آموزشی و طرح آزمون الكترونیك شركت Compress Web است كه به كاربران امكان طرح و ساخت یك آزمون تمام الكترونیك و انتشار آن بر روی یك وبسایت را می دهد! بدین ترتیب در كمترین زمان و بهترین بازده قادر به برگزاری آزمونی فراگیر و بدون محدودیت مكانی باشید !

 پاسخ های این آزمون الكترونیك به طور مستقیم به ایمیل تعیین شده ی شما فرستاده خواهد شد .

ویژگی های كلی نرم افزار Web Questionnaire 4.0: بی نیاز از هر گونه دانش برنامه نویسی و بی نیاز از نصب هرگونه اسكریپت و یا دیتابیس سرور ، ساخت سوالات به صورت صفحات HTML و در محیطی بسیار ساده ، دارای بیش از 30 تمپلات آماده برای آسانی كار كاربران ، قابلیت دریافت تعداد نامحدودی پاسخ برای برگه ی سوال امتحانی ، سازگاری كامل با نرم افزار های Outlook/Outlook Express/Eudora در پاسخ سوالات تشریحی ، تنظیم رنگ , فونت, حاشیه و .... در برگه ی پاسخ ، استخراج گزارشات كامل امتحانی به صورت فرمتهای Excel/CSV و....


»